E-Posta : [email protected]

Bizi Arayın

+905414748844

Biz Sizi Arayalım

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Tüm yaÅŸam alanlarında sıklıkla görülen uçan, yürüyen haÅŸere ve kemirgenler insanları doÄŸrudan rahatsız ederek, gıda maddelerini tüketerek veya ekonomik deÄŸeri olan ürün ve ekipmanlara zarar vererek olumsuzluklara neden oldukları gibi, tehlikeli ve bulaşıcı hastalıkların taşınmasında da aktif rol oynarlar.

BilindiÄŸi gibi Türkiye ikliminin sıcak ve ılıman yapıya sahip olması 12 ay süresince farklı haÅŸerelerin üremeleri ve yaÅŸantılarını sürdürebilmeleri için önemli bir etkendir. Bu nedenlerden dolayı söz konusu olan bu zararlılarla etkin bir mücadele Bu canlıların biyolojilerini, davranış biçimlerini ve üreme-yaÅŸam döngülerini çok iyi bilmekle gerçekleÅŸebilmektedir.

TEKNO  control ve çevre saÄŸlığı hizmetleri olarak HaÅŸere mücadelesi ve çevre saÄŸlığı alanında vereceÄŸimiz hizmetlerle bu konudaki sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz.

Åžirketimiz ile irtibata geçmeniz durumunda sizin belirliyeceÄŸiniz gün ve saatte iÅŸletmenizde uzman ekibimiz ön keÅŸif yapıp mevcut zararlıların tespiti ile popülasyonuna göre uygun pestisit ve metotlar belirleyip size en saÄŸlıklı yaÅŸam alanını en uygun fiyatlarla sunacaktır.